Mesafeli Satış Sözleşmesi

Ege Teknik Kesici Takımlar A.Ş. Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1 – TARAFLAR

1.1. SATICI

Ünvanı: Ege Teknik Kesici Takımlar Anonim Şirketi Adresi: IKITELLI OSB MAH. GIYIM SANATKARLARI 4B BLOK SK. GIYIM SANATKARLARI TIC. MERK. 4B BLOK NO: 4 B IÇ KAPI NO: 409 BASAKSEHIR/ ISTANBUL Telefon: 212 222 22 22 E-posta: info@elmasfreze.com Web Sitesi: www.elmasfreze.com

1.2. ALICI

Sipariş esnasında alıcı bilgileri bu bölümde yer alacaktır.

MADDE 2 – KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait www.elmasfreze.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı ürünlerin satışı ve teslimatı ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine göre tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

MADDE 3 – SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ÜRÜNLER

Alıcının sepetinde yer alan ürünler alıcıya satıcı tarafından teslim edilecektir.

MADDE 4 – TESLİMAT VE TESLİMAT ŞEKLİ

Alıcının web sitesi üzerinden girmiş olduğu adres ve fatura bilgileri kullanılarak satıcı tarafından fatura edilecek ve kargoya verilecektir.

MADDE 5 – TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI

Teslimat masrafları ALICI tarafından karşılanacaktır. SATICI, web sitesinde belirtilen süre içerisinde ürünü kargo şirketi aracılığıyla teslim edecektir.

MADDE 6 – ALICININ CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde SATICI'ya hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk ve hiçbir gerekçe göstermeksizin cayma hakkını kullanabilir.